"Ambulans uçak","Ambulans Helikopter","ambulans uçak kiralama","Ambulans Helikopter Kiralama","Hava Ambulans"

   444 00 99 

+90 533 498 45 75

+90 216 455 92 97

ÖZEL UÇAK

Kiralık Özel UçakÖZEL JET KİRALAMA

Özel jet kiralama alanında faaliyet gösteren firmamız Paralel jet. Türkiye ve tüm Dünya da özel jet kiralama hizmeti vermektedir. Tarifeli seferlerin her zaman ve her saat olmaması veya her zaman istenilen bölgeler arası uçuşların bulunmaması gibi sebepler özel jet kiralama ihtiyacı doğurmuştur. Yurdumuz da ve tüm Dünya da her geçen gün biraz daha büyüyen havacılık sektörü tarifeli seferlerde ki uçak bileti fiyatının düşmesini sağladığı gibi özel uçak kiralama ücretlerinin de düşmesini sağlamakta dolayısı ile düşen bu fiyatlar her geçen gün biraz daha fazla uçuş, daha fazla özel jet kiralanmasına olanak sağlamaktadır.

Özel jet kiralama ücretleri uçak tipine ve büyüklüğe göre değişmektedir. Örnek verecek olur isek 6 Kişilik bir özel jetin  İstanbul dan İzmir’e günübirlik gidiş geliş ücreti 6.000,00 (Altı Bin) Euro dur. Yine aynı rota için 11-12 Kişilik bir özel jet ücreti 11.000,00 ya da 13.000,00 Euro arası tutmaktadır. Kiralanan uçağın gövdesi büyüdükçe ve özellikleri arttıkça bu ücret yukarı doğru çıkmaya devam etmektedir.

Yukarıda ki örneğimiz yıl içerisinde bir kaç defa özel jet kiralayan işletme ya da kişilerin maliyetleri ve diğer detaylarıdır. Bir de yıl içerisinde çok fazla uçuşa ihtiyaç duyan kişiler ya da işletmeler vardır. Uçuş sayıları çok fazla olan ve ani uçuşları çıkan işletme veya kişiler. Bu sık uçuşlar için her daim uygun tarifeli sefer bulunamıyacağından özel jet alma ihtiyacı doğar fakat özel jet sahibi olmak sanıldığından çok daha maliyetlidir. Uçağın bakım maliyetleri, Sivil havacılığın resmi olarak istediği yeterlilik kriterlerini sağlayabilmek için yapılması gereken giderler, kaptan-Pilot, kabin ekibi, teknik ekip v.b. gibi ayrı giderler, uçağın her uçuş saatinde ekstra artan amortisman giderleri çok yüksek rakamlara ulaşmaktadır.

 

Bu sebepten dolayı bu tarz işletmeler ya da kişiler uçak satın almak yerine bizim gibi firmalardan uçak kiralamaktadırlar. Bu kiralamayı yapan firma ya da kişiler, uçak sahibi olduğunda sadece uçağın bakım ve sabit giderleri için yapacağı harcama ile bizden bir çok kez uçak kiralayabilmekte ve bu avantaj ile maddi açıdan çok daha karlı olmaktadır. Yıl içerinde her biri
3 saatten olmak üzere 50 Uçuş yapan yani 50 defa özel uçak kiralayan bir firma yine de uçak alan diğer bir firmadan daha karlıdır.

 

Özel jet kiralama tüm Dünya da olduğu gibi yurdumuzda da her geçen gün biraz daha önem kazanmaktadır. Paralel Jet profesyonel ekibiyle bu alanda hizmet veren ciddi, güvenilir ve bilinen bir kuruluştur.


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret121091
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar33.015833.1481
Euro36.089036.2337
Hava Durumu
Saat