"Ambulans uçak","Ambulans Helikopter","ambulans uçak kiralama","Ambulans Helikopter Kiralama","Hava Ambulans"

   444 00 99 

+90 533 498 45 75

+90 216 455 92 97

AMBULANS UÇAK

Ambulans Uçak
Paralel Jet hava ambulansı firmamızın kullandığı ambulans uçaklar; İleri teknolojik, büyük kabin, ağır yoğun bakım donanımlı, üst seviye güvenlikli, steril medikal kitli, kabin basınç sensörlüdür. Her branşta hava ambulansı hekim portföyümüz mevcuttur. Hastanıza eşlik edecek hekim isteğinize göre uzman ya da Profesör doktorlardan oluşmaktadır. Paralel Jet hava ambulansı görevlendirdiği uçakların uzun menzilli ve hızlı olmaları sayesinde Dünya'nın her yerine kısa süre de hasta nakli yapabilmektedirAmbulans uçak talebi Dünya'nın neresinden gelirse gelsin en uzak bölgelere saatler içerisinde, yurt içi ve komşu ülkelere ise çok daha kısa sürede ulaşabilmekteyiz.

Her uçuştan önce transfer edilecek hastanın epikrizini (genel/medikal durumunu) inceleyen ambulans uçak ve ambulans helikopter doktorları, uçuşun güvenli ve sağlıklı olması amacı ile transferin detaylarını değerlendirmektedir. Eğer transfer talep eden hastanın epikriz raporu bulunmuyor veya henüz hazırlanmamış ise hastanın doktoruyla uçağın doktorunu görüştürüp ulaşıp gerekli bilgiyi alıp bunun arkasından uçuşu gerçekleştirmekteyiz. Tüm bunları hastanın menfeati, transferin üst seviyede düzenli ve sağlıklı olması için yapmaktayız.

Hastanın raporunu ya da doktoruyla görüşmeyi istememizin nedeni yine hastanın menfaati içindir.

Hava da uygulanacak işlemlere, verilecek tedaviye (ilaçlara), hastanın her hangi bir alerjisi varmı, varsa ne verilmeli gibi kararlara yine hasta raporuna baktıktan ya da doktoru ile görüştükten sonra karar verilmektedir.

Uçağın irtifa alma/verme (Yükselme ve alçalma) değerlerini belirleme, hangi aralıkta yani kaç dakika da kaç birim olmalı, uçuş esnasında ki irtifa (Yükseklik) kaç olmalı, uçakta ki doktor kadrosu branşı ne olmalı gibi bir çok hassas nokta yine hastanın durumuna göre değerlendirilip karar verilmektedir. Tüm bu hassas davranışımızın nedeni, hastanın alındığı gibi hatta bazen alındığından daha iyi bir şekilde gideceği yere ulaştırılmasını sağlamaya çalışmamızdandır.

Her uçuş öncesinde tüm detayları düşünüp, tüm tedbirleri ve önlemleri üst seviye dikkat ve hassasiyetle alıp, hastanın menfaati için hareket etmekte ve hava ambulanslarını d ona göre organize etmekteyiz.


Hava ambulans hizmeti; yanlızca özel ambulans uçak ve özel ambulans helikopter kiralamakla sınırlı değildir. Paralel Jet hava ambulansı, ambulans uçak ve ambulans helikopterler ile hasta transferi hizmeti sağladığı gibi tarifeli seferler ilede hasta taşıyarak hava ambulansı hizmeti vermektedir. Bu işlem şöyle gerçekleşir.

Yolcu uçağının belirli bir bölümünde ki koltuklar iptal edilip yerine sedye, sedyenin etrafına ise hastanın uçuş esnasında ihtiyacı olabilecek tüm medikal ekipmanlar en ufağından en büyüğüne kadar tekrar tekrar gözden geçirilerek özenle yerleştirilir. Ardından size yönlendireceğimiz hava ambulansı uçuşu konusunda tecrübeli doktorlar ile beraber hastanız bu bölüme alınır ve sonrasında bir bölümü hasta transferi uçağına çevirilmiş büyük yolcu uçağı ile hava yoluyla hasta transferi işlemi gerçekleşir. Tüm Dünya üzerinde AMBULANS UÇAK ve AMBULANS HELİKOPTER kiraya verme hizmeti sunan firmamız ile sağlığınıza kavuşun.

Bizimle uçun.

HIZ HAYAT KURTARIR.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam43
Toplam Ziyaret121130
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar33.015833.1481
Euro36.089036.2337
Hava Durumu
Saat