"Ambulans uçak","Ambulans Helikopter","ambulans uçak kiralama","Ambulans Helikopter Kiralama","Hava Ambulans"

444 00 99 

+90 533 498 45 75

+90 216 455 92 97

AMBULANS UÇAK

Ambulans Uçak
Paralel Jet hava ambulansı firmamızın kullandığı ambulans uçaklar; İleri teknolojik, büyük kabin, ağır yoğun bakım donanımlı, üst seviye güvenlikli, steril medikal kitli, kabin basınç sensörlüdür. Her branşta hava ambulansı hekim portföyümüz mevcuttur. Hastanıza eşlik edecek hekim isteğinize göre uzman ya da Profesör doktorlardan oluşmaktadır. Paralel Jet hava ambulansı görevlendirdiği uçakların uzun menzilli ve hızlı olmaları sayesinde Dünya'nın her yerine kısa süre de hasta nakli yapabilmektedirAmbulans uçak talebi Dünya'nın neresinden gelirse gelsin en uzak bölgelere saatler, yurt içi ve komşu ülkelere ise çok daha kısa sürede ulaşabilmekteyiz.

Her uçuştan önce transfer edilecek hastanın epikrizini (genel/medikal durumunu) inceleyen ambulans uçak ve ambulans helikopter doktorları, uçuşun güvenli ve sağlıklı olması amacı ile transferin detaylarını değerlendirmektedir. Eğer transfer talep eden hastanın epikriz raporu bulunmuyor veya henüz hazırlanmamış ise hastanın doktoruna ulaşıp gerekli bilgiyi alıp bunun arkasından uçuşu gerçekleştirmekteyiz. Tüm bunları hastanın menfeati, transferin üst seviyede düzenli ve sağlıklı olması için yapmaktayız.

Hastanın raporunu ya da doktoruyla görüşmeyi istememizin nedeni yine hastanın menfaati içindir.

Hava da uygulanacak işlemlere, verilecek tedaviye (ilaçlara), hastanın her hangi bir alerjisi varmı, varsa ne verilmeli gibi kararlara yine hasta raporuna baktıktan ya da doktoru ile görüştükten sonra karar verilmektedir.

Uçağın irtifa alma/verme (Yükselme ve alçalma) değerlerini belirleme, hangi aralıkta yani kaç dakika da kaç birim olmalı, uçuş esnasında ki irtifa (Yükseklik) kaç olmalı, uçakta ki doktor kadrosu branşı ne olmalı gibi bir çok hassas nokta yine hastanın durumuna göre değerlendirilip karar verilmektedir. Tüm bu hassas davranışımızın nedeni taşıdığımız hastayı aldığımız gibi hatta bazen aldığımızdan daha iyi bir şekilde gideceği yere ulaştırmaya çalışmamızdandır.

Her uçuş öncesinde tüm detayları düşünüp, tüm tedbirleri ve önlemleri üst seviye dikkat ve hassasiyetle alıp, hastanın menfaati için hareket etmekteyiz.


Hava ambulans hizmeti; yanlızca özel ambulans uçak ve özel ambulans helikopter kiralamakla sınırlı değildir. Paralel Jet hava ambulansı, ambulans uçak ve ambulans helikopterler ile hasta transferi yaptığı gibi tarifeli seferler ilede hasta taşıyarak hava ambulansı hizmeti vermektedir. Bu işlem şöyle gerçekleşir.

Yolcu uçağında ki koltukların bir bölümü sedye haline getirilir. Ardından bu bölüme medikal ekipmanlar yerleştirilir ama bu ekipmanlar ambulans uçakta ki gibi donanımlı değildir. Doktor çantası şeklinde düşünülebilir. Uçuş esnasında eğer ihtiyaç var ise hastaya, yolcu uçağının kendi bünyesinde bulunan teçhizat ile oksijen desteği sağlanılır. Hastanın yanına ise doktor verilir. Böylece büyük yolcu uçağının bir kısmı hasta transferi uçağına çevirilmiş olur ve hava yoluyla hasta transferi işlemi gerçekleşir. Tüm Dünya üzerinde AMBULANS UÇAK ve AMBULANS HELİKOPTER kiraya veren firmamız ile sağlığınıza kavuşun.

Bizimle uçun.

HIZ HAYAT KURTARIR.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret104165
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.772118.8473
Euro20.425820.5076
Hava Durumu
Saat