"Ambulans uçak","Ambulans Helikopter","ambulans uçak kiralama","Ambulans Helikopter Kiralama","Hava Ambulans"

   444 00 99 

+90 533 498 45 75

+90 216 455 92 97
Ambulans Uçak
Açıklama
Ambulans Helikopter
Açıklama
Özel Uçak
Açıklama
Özel Helikopter
Açıklama
İletişim
Açıklama

ANA SAYFATam resmi ünvanı PARALEL HAVACILIK ANONİM ŞİRKETİ olan firmamız 20 Yılı aşkın bir zamandır bu sektörde faaliyet gösteren yöneticilerimiz tarafından 2008 Yılında Limited Şirketi olarak kurulmuş, 2022 yılında ise daha da büyüyerek Anonim Şirketi olmuştur. Kurulduğu günden bu yana Dünya genelinde ambulans uçak ve ambulans helikopter kiralama hizmeti veren firmamız bu zamana kadar Yüzlerce başarılı hava ambulansı uçuşu yapmıştır. İleri seviye teknolojik medikal ekipmana sahip ambulans uçak ve bıranşında uzman tıbbi kadro ile yaptığımız her uçuş sonrası hasta ve hasta yakınlarından teşekkür almamız ve taşıdığımız hastaların büyük bir kısmının sağlıklarına kavuşması haberini almamız işimizi severek yapmamızı sağlamaktadır.

Hizmetinize sunduğumuz ağır yoğun bakım donanımlı ambulans uçak ve ambulans helikopterler ileri teknolojik medikal ekipman ile donatılmıştır. Hava ambulansı hizmeti için bizim aracılığımız ile temin edeceğiniz tüm ambulans uçak ve ambulans helikopterler tam donanımlı, güvenli ve son derece özel hava araçlarıdır.

Merkez ofisi Türkiye İstanbul da bulunan şirketimiz tüm Dünya genelinde hizmet verebilmektedir. Gelen talebe cevap verme süremiz, yaptığımız kısa hazırlığın ardından maksimum  o bölgeye olan uçuş süresi kadardır. Hizmetinize sunduğumuz tüm ekip, branşında profesyonel ve işine son derece hakimdir. Tarafınıza yönlendireceğimiz hava ambulansları, her yere her zaman uçabilecek donanıma ve kabiliyete sahibtir. En ağır hastaların sevdikini dahi kabin basınç dengeleyici özelliğe sahip ileri teknolojik ambulans uçak ve helikopterler ile organize edip gerçekleştirebiliyoruz. Hizmetinize sunduğumuz Hava ambulanslarında görev yapan ekip ise branşında uzman doktorlardan oluşmaktadır. Hasta ya da yakını tarafından talep edilmesi halinde Profesör doktorlardan oluşan hocalar ile de uçuşunuzu gerçekleştirebilmekteyiz. Hava yoluyla hasta transferinde kullandığımız, atamosfer basıncı dengeleyici özelliğine sahip ambulans uçaklar sayesinde taşıdığımız hastaları aldığımız gibi hatta bazen aldığımızdan daha iyi bir durumda gideceği yere teslimini sağlamaktayız.

Ambulans uçak kiralama hizmetimiz esnasında gerek yurt içi gerek yurt dışı hava limanı hastane transferlerini de biz organize edip biz yürütmekteyiz. Bu sayede; çok önemli olan, hastanın uçağa binmeden önce uçuşa hazırlık işleminin yapılmasını, hastanın sağlık durumunu yakından takip edip transferi uygun ve ileri sağlık koşullarında gerçekleştirmeyi, hastayı taşıyan yer ambulansını piste kadar sokup ambulans uçağın altına kadar yanıştırarak, hastanın güvenlik kontrol ve hava limanı giriş çıkışı gibi prosedürlere maruz bırakmadan, yormadan, direk ambulans uçağa alımını sağlamaktayız.

Paralel Jet' in kiraya verdiği tüm ambulans uçaklar sağlık bakanlığı ve sivil havacılık genel müdürlüğü tarafından onaylanmış, uçuşa elverişli raporu verilmiş, en ağır hastaları dahi sorunsuzca taşıyabilme özelliğine sahip yoğun bakım donanımlı ambulans uçaklardır.

HIZ HAYAT KURTARIR !Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam43
Toplam Ziyaret121130
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar33.015833.1481
Euro36.089036.2337
Hava Durumu
Saat